Beyaz Eşya Teknik Servisi

Vestel Teknik Servisi – Eskişehir Mahmudiye

Anka Teknik Buzdolabi Tamir Servis

Beyaz Eşyalarımız evimizin vazgeçilmez parçalarındandır. Ayrı ayrı her beyaz eşyamızın önemli yeri ve işlevi vardır. Beyaz Eşya deyince insan aklına Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Fırınlı Ocak, Kurutma Makinesi, Endüstriyel Bulaşık Makinesi, Endüstriyel Çamaşır makinesi gibi cihazlar gelir. Bu Cihazlar bazen ömrü bitmeden daha erken arızalar verebilir. Bu arızalar elektrik yoğunluğu, gider de tıkanan pis atıklar, bakımsızlık sebepleri ile oluşabilmektedir. Tüm bu arızalar için alanında uzman ekiplerimiz profesyonel, garantili, şekilde sizlere hizmet verebilmek için hazır bulunmaktadırlar. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Ev, işyeri, otel, okul, alışveriş merkezleri, yemekhane, askeri birimler, resmi kurumlar, market ve daha birçok işletmelerde kullanılan beyaz eşyalarınız için tüm arıza durumlarından Anka Teknik Servis 7/24 acil destek alabilirsiniz. Uzman kadrosuyla ve 20 yıllık tecrübesiyle sizlere hizmet vermekten çekinmeyecek ekiplerimiz sizler için hazır beklemektedirler. Bir telefon kadar yakınınızdayız.

Hızlı teknik servis garantili işçilik aynı gün içerisinde hizmet olanağı

Hizmet veren ustalarımız deneyimli işinin ehli ve alanında uzman kişilerdir. Teknik ekibimiz sıradan firmaların yanı sıra uzun yıllar hizmet vermiş ve müşteri memnuniyetini kendilerine hedeflenmişlerdir. Beyaz Eşya Tamircisi olarak hizmet, en hesaplı çamaşır makinesi tamiri, en hesaplı bulaşık makinesi tamiri, buzdolabı bakımı, çamaşır makinesi bakımı, ve daha bir çok beyaz eşyalarınız konusunda uzman ekiplerimiz sizlere hizmet verebilmek için hazır beklemektedirler.

Eskişehir Mahmudiye Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinelerini kaliteli bir hayat yaşayabilmemiz için hayatımızda rolü büyüktür. Elbiselerimizin temiz düzenli yıkanmış olması güzel kokuyor olması bizlerin hayat kalitesinin yüksek olduğunun göstergesidir. Herhangi bir çamaşır makinesi arızanızda bizi Arayın!

Eskişehir Mahmudiye Buzdolabı Servisi

Buzdolapları gıdalarımızın bozulmaması için meyve sebze ve et ürünlerinin uzun ömürlü olabilmesi ve saklanabilmesi için hayatımızda önemi yüksek olan beyaz eşya grubuna dahil bir cihazdır. Buzdolaplarınızın uzun ömürlü ve sağlık çalışması için bize Ulaşın!

Eskişehir Mahmudiye Bulaşık Makinesi

Bulaşık Makinesi teknolojinin gelişmesiyle ortaya çıkarılan ve hayatımızı kolaylaştıran bir cihazdır. Yemekten hemen sonra elde bulaşık yıkamak istemeyen insanların hayatını kurtaran mucizevi bir cihazdır. Ayrıca sudan da tasarruf etmenizi sağlar. Her marka bulaşık makinesi arızanızda bizi Arayın!

Anka Teknik Servis olarak bütün beyaz eşya tamir, bakım, onarım hizmetleriyle bir telefon kadar yanınızdayız!

İlgili Mesajlar