Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Eskişehir, Alpu Çamaşır Makinesi Teknik Servisi ☎️ 0 850 562 93 67

Anka Camasir Makinasi Tamir Teknik Servisi

ANKA ÇAMAŞIR MAKİNASI TEKNİK SERVİSİ ☎️ 0 850 562 93 67

Eskişehir, Alpu Çamaşır Makinesi Servisi Bir çok dayanıklı ev eşyasında olduğu gibi çamaşır makinesi teknik servisi olarak bizlere ulaşabilir ve sorununuz için profesyonel destek talep edebilirsiniz. Konusunda uzman ekibimiz tarafından incelenmesi yapıldıktan sonra gerekli müdahalelerin sağlandığı çamaşır makinesinde öncelikle sorunun ne olduğu anlaşılmaya çalışılır. Dolayısıyla gereksiz yere parça değişimi veya farklı işlemler yapılmasına gerek kalmadan basitçe çözülebilecek bir problem servisimiz tarafından tespit edilerek anında giderilir. Ancak parça değişimine ihtiyaç duyulması halinde durum sizlere aktarılarak öncelikle onayınız alınır. Bunun anlamı Sizin onayınız olmadan hiçbir şekilde parça değişimi yapmıyoruz. Çamaşır makinesi dışında bulaşık makinesi, buzdolabı ve diğer dayanıklı ev eşyaları üzerine profesyonel eğitim alan kadrosu ile teknik servisimiz sizlerin hizmetinde olmaktan büyük mutluluk duymaktadır.

Çamaşır makinesi acil servis

Eskişehir, Alpu Beyaz Eşya Servisi

Çamaşır Makinesi Bakım ve Onarım Çalışmaları Yapıyoruz
Elbette makinenizin arızalanmasını beklemeden çamaşır makinesi bakım ve onarım çalışmalarını zamanında yapmanız sizleri giderilmesi maliyetli birçok problemden kurtaracaktır. Bu nedenle çalışmasında veya veriminde bir aksaklık hissettiğinizde lütfen servisimizi arayınız. Çünkü sorunun acilen çözülmesi gerekebilir ve farklı sorunlar oluşmadan zamanında müdahale sizlerin maddi anlamda zarara uğramanızın önüne geçer. 7/24 hiç çekinmeden arayabileceğiniz firmamızın telefonları web sayfamız üzerinde yer almaktadır. Uygun fiyat ve tamirat güvencesiyle firmamızı tercih etmenizi mutlaka öneriyoruz. Bu noktada çok kısa bir hatırlatma yapalım. Lütfen hiçbir eğitim almamış ve konusunda uzman olmayan kişilerin cihazınıza müdahale etmesine izin vermeyiniz. Aksi durumda, çok kısa sürede tamir edilebilecek bir arıza son derece pahalı bir işleme dönüşebilmektedir.

Çamaşır Makinesi Özel Servisi Olarak Hizmetinizdeyiz
Uzun yıllara dayalı bilgi birikimi ve tecrübesi ile firmamızın tercih edilmesi her anlamda sizlere kazandıracaktır. Çünkü gerekli liberal ekipmanları ve donanımı ile çamaşır makinesi özel servisi olarak faaliyetlerini sürdüren firmamız bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu yüzlerce başarılı çalışması ile saygıdeğer müşterilerimizin takdirini kazanmayı bilmiştir. Hızlı ve seri müdahale ile şehrimizin her noktasına ulaşabilen mobil servisimizi mekanik veya elektronik tüm arızalarda rahatlıkla arayabilirsiniz. Her marka ve modelde montaj, tamir, bakım ve onarım çalışmaları ile çamaşır makinesi teknik servisimizin iletişim kanalları günün her saatinde sizlerden gelecek çağrıları cevaplamak üzere açık bulundurulmaktadır. Esenlikler diliyoruz.

 

Evde doğal malzemelerle çamaşır makinesi temizliği nasıl yapılır ?

Kirli çamaşırlarımızı yıkıyor, belki de hiç giyilmemiş tertemiz hallerine geri döndürüyor. Peki bu kadar temiz ve hijyenik olduğuna inandığımız çamaşır makinelerinin de temizlenmeye ihtiyacı var mıdır? Cevap elbette ki evet. Sürekli yıkama yaptığı için hep temiz olduğunu düşünüyoruz belki de ama çamaşır makinelerinin de temizlenmesi gerekiyor.

Makinemizin içinde gözümüzle görmediğimiz alanlarında biriken kirli sular zamanla yıkadığımız çamaşırlarında kötü kokmasına sebep olabileceği gibi sağlık açısından da bazı sorunlar yaratıyor. Peki ne yapmalıyız? Durum ciddileşmeden makinemizi detaylı bir temizlikle elden geçirmeliyiz elbette!

Bu işlem için kullanabileceğin kimyasallar mevcut olsa da, biz bu yazımızda sana daha sağlıklı ve zararsız olan yöntemlerden bahsetmek istiyoruz.

Çamaşır Makinesinin Deterjan Çekmecesi Nasıl Temizlenir?
Çamaşır makinesinin içinde bulunan deterjan çekmecesi, deterjanı için tasarlanmış bir bölüm evet ama inan bu bölümün de sık sık temizlenmesi gerekiyor. Eminiz zaman zaman küf ve türevlerinin ortaya çıktığına şahit olmuşsundur.

Şimdi; çamaşır makineni temizlemeye başlamak için, makinenin önündeki deterjan çekmecesini çıkar. Tam olarak nasıl çıkaracağın konusunda tavsiyeye ihtiyacın varsa kılavuza bakabilirsin. Çekmeceyi sıcak, sabunlu suya batır ve eski bir diş fırçası kullanarak herhangi bir sabun birikintisini veya küfü temizle. İyice durulamaya çalış ve bir havlu ile kurula. Geri koymadan önce, boşluğu temizle. Muhtemelen orada da gizli küfler oluştuğunu görebilirsin.

Daha sonra; içinde küf oluşmasını önlemek için deterjan çekmecesini yıkama döngüleri arasında açık bırak. Ambalajdaki yönergeleri izleyerek yalnızca gerektiği kadar deterjan kullanmaya özen göster; aşırı deterjan doldurmak makinenin içinde birikim oluşturur.

Çamaşır Makinesi Sirke ile Nasıl Temizlenir?
En kolay olan deterjan ve yumuşatıcı bölmesini temizledikten sonraki adım kötü kokuya neden olan göremediğimiz yerlerdeki küf ve kireçi temizlemek. Bu noktada en büyük destekçin beyaz sirke. Sirkeye ekleyeceğin tuz ile çamaşır makinesini küften, kireçten, kötü kokudan arındırmak oldukça kolay olacak. Bu işlem aynı zamanda beyazları daha beyaz tutmaya ve tatlı kokulu bir çamaşır yığını sağlamaya yardımcı olacaktır.

Şimdi; makineni en sıcak döngüsüne (veya en az 60ºC’ye) ayarla ve 230 ml beyaz sirkeyi doğrudan tambura dök. Sirke, çamaşır makinesini arındırmaya yardımcı olmak için mükemmel bir çözümdür. Bakterileri öldürmenin mükemmel ve doğal bir yoludur, kokusu durulama döngüsü sırasında kaybolacaktır.

Daha sonra; bir şişe beyaz sirkeyi çamaşır makinesinin yakınında, belki de çamaşır tozunun yanında hazır bulundur. Bu şekilde, temizleme rutinine devam etmeyi kolayca hatırlarsın.

Çamaşır Makinesini Kuru Bırak
Bir çamaşır makinesinin temizlenmesi sadece temizliği içermez. İlk etapta küf oluşumunu önlemek için düzgün bir şekilde kurumasını sağlamak şarttır.

Şimdi; döngünün doğal bir bitişe gelmesine izin ver ve tamburun içini kurumaya bırakmayı unutma. Kötü kokular veya fazla kirlenme devam ediyorsa işlemi tekrarlayabilirsin.

Daha sonra; yıkamalar arasında -en azından iç kısım ve tambur kuruyana kadar- kapağı açık bırakmaya çalış. Bu önlem içeride küf ve bakteri oluşumunu azaltır.

İlgili Mesajlar