Klima Teknik Servisi

Beylikova Mitsubishi Klima Servisi

Anka Klima Servisi

Klima Teknik Servis, klima bakım, klima montaj, klima arıza, klima tamiri, sökme takma, klima gazı, yer değişimi, tamir, filtre temizliği ve klima arıza konusunda hizmet sunan Anka Teknik Servis klima servisleri içerisinde en iyi klima servisi olma hedefi ile uzun yıllardan beri çalışmaktadır. Hizmetlerini müşteri memnuniyetini maksimum seviyede sağlamayı hedefleyerek gerçekleştirmektedir.

Eskişehir, Beylikova  Klima Servisi denilince ilk akla gelen, sunduğu hizmetlerin kalitesi ile bilinen servisimiz Anka Klima Teknik Servisi, en kaliteli hizmeti en ucuz fiyatlar ile sunmaya çalışarak müşterilerinin bütçesini düşünmekte ve ekonomilerine destek olmaktadır.

Klima Teknik Servisimiz, Tüm marka Klima Servis hizmetlerini gerçekleştirirken müşterilerinin zor durumda kalmaması için minimum zaman diliminde hizmetini sağlayarak en iyi özel servis olma hedefi doğrultusunda hareket ediyor.

Klima Bakımı
Cihazların ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenme ve tahribatlar cihazın performansında düşüklüğe neden olur. Ayrıca cihaz içerisindeki soğutucu gazın işletme basıncında mevsime göre düzeltme yapılması gerekir. Bu nedenle klima cihazlarına yılda bir kez bakım yapılması son derece önemlidir.
Bakımı yapılmayan klimaların verimi düşecek, enerji sarfiyatı artacaktır.

Klima cihazlarınızdan en iyi verimi en az maliyetle alabilmeniz için, Klima Servisi AnkaTeknik Servis sizlerle.
Yaşam kalitenizi yükselten Klima ürününüzü iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

 

İlgili Mesajlar