Bulaşık Makinesi Teknik Servisi

Beko Bulaşık Makinesi Teknik Servisi – Eskişehir, Seyitgazi

Anka Teknik Bulasik Makinasi Servisi

ANKA BULAŞIK MAKİNASI TEKNİK SERVİSİ ☎️ 0 850 562 93 67

Bulaşık makineleri zaman zaman birtakım arızalar çıkarabilmektedir. Anka Teknik Servis olarak her türlü bulaşık makinesinin teknik servisliğini yapmaktayız. Herhangi bir arıza durumunda bize ulaşabilir ve arızanızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Bulaşık makinesi servisi ve tamiri için profesyonel bir ekibimiz bulunuyor. Bu alanda uzun süredir çalışmakta olan ve büyük tecrübe sahibi ekibimiz sizin makinenizi en uygun bir şekilde tamir edecektir. Bulaşık makinenizde herhangi bir arıza ile karşılaştığında uygulamanız gereken birtakım adımlar bulunmaktadır. Bu adımları şu şekilde sıralayabiliriz. İlk olarak bizi arayarak arıza kaydı oluşturmalısınız. Burada arızanızın ya da sorununuzun ne olduğunu belirtmeniz önemli faktör olmaktadır. Sonrasında kısa süre içerisinde teknik servisimiz size ulaşacak ve arızanın giderilmesi için ellerinden geleni en kısa süre içerisinde yapacaklardır.

Ekibimiz sadece bulaşık makinesi değil diğer bütün beyaz eşyaların bakımını ve tamirini yapmaktadır. Hemen hemen her firmanın teknik servisi olduğumuzu da belirtmekte fayda var. Bu bakımdan bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi gibi bütün beyaz eşyalarınızın her türlü sorunu için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Beyaz eşya servisi ve tamiri yaptığımızı söyleyebiliriz. Bu bakımdan da her türlü bilgi ve arıza için bize bir telefon uzağınızda olduğunuzu unutmamanızda fayda var. Eskişehir’de bulunan teknik ekibimiz ilimizin hemen hemen her yerine teknik destek sağlamaktadır. Bu bakımdan da Eskişehir ili içerisinde nerede olursanız olun bir telefon ile sizlere teknik destek vereceğimizi unutmamalısınız. Bize ulaştığınız taktirde ekiplerimiz sizinle temasa geçecek ve her türlü sorunuzun ortadan kaldırılması için çabalayacaklardır.

Eskişehir’de hizmet vermekte olan teknik ekibimiz sadece tamir ve servis işi ile meşgul değiller. Eğer beyaz eşyalarınızı yenilemek ya da değiştirmeyi düşünüyorsanız ve eski beyaz eşyalarınızı ne yapacağınızı düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çünkü elinizde bulunan ikinci el beyaz eşyalarınızı değerinden sizden satın alıyoruz. Yine aynı şekilde bizden ikinci el beyaz eşya da alabilirsiniz. Çamaşır makinesi servisi ve tamiri için bizleri arayabilirsiniz. Çamaşır makinesinde ya da diğer beyaz eşyalarda meydana gelmekte olan her türlü arızalarda bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim numaralarından bizi arayabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bulaşık Makinanızda meydana gelen her türlü arızalarınız, uzman ekibimiz tarafından yerinde kontrol edilir ve genellikle yerinde tamir edilir.

Hizmet verdiğimiz markalar arasında,

 • Arçelik bulaşık makinası servisi
 • Beko bulaşık makinası servisi
 • Siemens bulaşık makinası servisi
 • Bosch bulaşık makinası servisi
 • Vestel bulaşık makinası servisi
 • Regal bulaşık makinası servisi
 • İndesit bulaşık makinası servisi
 • Altus bulaşık makinası servisi
 • Profilo bulaşık makinası servisi
 • Ariston bulaşık makinası servisi

bulunmaktadır.

Garantili bulaşık makinesi servisi

Eskişehir, Seyitgazi Beyaz Eşya Servisi

☎️ 0 850 562 93 67

 

Evde Bulaşık Makinesinin Bakım ve Temizliği
Düzenli aralıklarla temizlenmesi halinde ürünün kullanım ömrü uzar ve sık karşılaşılan sorunlar azalır.
Makineyi temizlemeden önce fişini çekin ve musluğu kapayın.

 • Temizlerken aşındırıcı malzemeler kullanmayın.
 • Makinenin verimli çalışması için filtre ve pervaneleri haftada en az bir kez temizleyin.

Makinenin dış yüzeyinin temizlenmesi
Makinenizin dış yüzünü ve kapı contalarını hassas bir temizlik malzemesi ve nemli bir bez yardımıyla hafifçe silin. Kontrol Panelini ise yalnızca hafif nemli bir bezle silin.
Makinenin içinin temizlenmesi

 • Makinenin içini ve hazneyi kirlilik durumuna göre deterjansız Ön Yıkama veya deterjanlı uzun bir yıkama programı çalıştırarak temizleyin.
 • Makinenin içinde su kalmışsa, “Programın iptal edilmesi” bölümündeki işlemleri uygulayarak makinedeki suyun tahliye edilmesini sağlayın. Su tahliye edilemiyorsa, makinenin dip kısmında birikerek su yolunu tıkamış kir parçalarını temizleyin.

İlgili Mesajlar