Kombi Teknik Servisi

Baymak Kombi Teknik Servisi, Odunpazarı

Anka Kombi Teknik Servis

ANKA KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

Eskişehir, Odunpazarı Kombi Servisi
Eskişehir’de kombi ve beyaz eşya servisi olarak 10 yılı aşkın tecrübe ile hizmet vermekteyiz. İlkelerimiz arasında mutlak müşteri memnuniyeti, zamanında ve söz verildiği şekilde hizmet verilmesi yer almaktadır. Tüm servis hizmetlerimiz 1 yıl boyunca işçilik ve parça garantisi altındadır. Acil arızalarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz ANKA Teknik Servis 7 Gün 24 Saat hizmetinizdedir.

7 gün 24 saat boyunca tüm kombi arızaları ve problemleri için bizlere ulaşabilirsiniz. Garantili Servis. Eskişehir Kombi Servis Hizmetleri ile güvenilir ve hızlı.

 

Baymak Kombi Servis & Bakım

Baymak Özel Servisi

Dünyanın en çevreci ve ekonomik yakıtı olan doğalgaz kullanımına bağlı olarak artan kombi kullanımından sebep zamanla bakım ve tamir servisine ihtiyaç duyulmaya başlandı.

Kombi servisi hizmetlerine 2000 yılından itibaren Arçelik, Buderus, Vaillant, Bosch, Viessman, Baymak, Baykan, Protherm, Eca, Alarko, Ariston, Demirdöküm, Airfel, Wolf, Ferroli marka hermatik, bacalı ve yoğuşmalı kombilerle ilgili tamir, bakım ve montaj taleplerinize servis hizmeti veren ANKA Kombi Tamir Servisi müşteri memnuniyet odaklı kombi servisçiliği hizmetlerini devam ettirmektedir.

 

Baymak Kombi Tamir

Kombi tamiri, anakart tamiri, arızaları, bakımı, onarımı, servis hizmetleri ve petek temizleme konusunda gerekli bilgi, beceri ve donanıma sahip servis ekibimiz ile hermatik, bacalı ve yoğuşmalı tüm marka ve modellerin bakımını tamirini parça değişimini mesleğin bize yılların verdiği deneyim ile severek yapıyoruz.

Anka Petek Temizleme

Kombi & Petek Temizliği

ANKA kombi servisi olarak kalorifer peteklerinizin temizliğini yapıyoruz. İyi bir ısınma ortamı için kombinizin derecesini yükseltmek zorunda değilsiniz.

Yakıt giderlerinizi % 25’ ye varan oranlarda azalmasına, kombi ve peteklerinizin ömrünü uzatmak konforlu ısınmanız için özel petek temizleme makinamız ile kalorifer tesisatınızı temizliyoruz, koruyucu ilaç takviyesiyle kalorifer tesisatınızı daha verimli hale getiriyoruz.

Petek temizleme servisi kalorifer peteklerinizin yıkanmasını ve kombinizin bakımı tamamladıktan sonra sizlere sıcak bir ortam sunuyor.

Kombi arızası nasıl anlaşılır

İlgili Mesajlar